17 maja rusza kolejna odsłona największej konferencji poświęconej Pythonowi. Tak dużego wydarzenia nie mogliśmy przegapić – możecie nas zobaczyć na nim w roli partnera platynowego.

Przygotowaliśmy tym razem temat zorientowany na Django i DRF – o tym jak stworzyć potwora opowie Karol, nasz Senior Software Architect.

Jak stworzyć potwora w Django i DRF

Każdy zapewne widział, albo zna z opowiadań taką tragedię w 3 aktach:

  • Mam super pomysł, weźmy na szybko Django, DRF, lecimy z kodem i robimy biznes!
  • (rok później) Eeeej! To działa! Szybko nowe ficzery, inwestorzy czekają!
  • (3 lata później) Ups, tego projektu nie da się dalej rozwijać…

Podczas tej prelekcji zobaczysz jak niektóre rozwiązania popularne w ekosystemie Django+DRF, które początkowo wydają się atrakcyjne i przyspieszają pracę, z czasem stają się koszmarem. Porozmawiamy również o dobrych i złych praktykach programistycznych, które mają wpływ na utrzymanie projektów w perspektywie lat. Do tego garść praktycznych porad co można zrobić zamiast załamania rąk i złożenia wypowiedzenia z takim projektem i nie osiwieć.

Karol Sikora

Kilkanaście lat z programowaniem, od assemblera po języki funkcyjne, z Pythonem zawodowo najdłużej, w szczególności z zainteresowaniem obserwuję zmiany z ostatnich lat związane z możliwościami jakie daje typowanie i programowanie asynchroniczne.

 

Spotkanie z rekrutacją

Podczas konferencji nasz zespół rekruterski będzie na Was czekał w pokoju rekrutacji i na wirtualnym stoisku. Odwiedzić można nas między 9:00 a 17:00. Dziewczyny z rekrutacji opowiedzą chętnie więcej o nas i wypiją z Wami kawę.

Bezpłatna rejestracja i profil Idego

Zapisy na konferencję nadal dostępne:

Zapraszamy również na nasze wirtualne stoisko. Znajdziecie tam więcej informacji o nas i linki do spotkań:

 

Do zobaczenia 17 maja!

info@idego.io

GPTW Poland 2022 GPTW Poland GPTW Europe Lider Clutch Review

We value your privacy

We use cookies to enhance your browsing experience, serve personalized ads or content, and analy Read More

Accept