Pytech Summit 2022

Idego Idego • May 11
Post Img

17 maja rusza kolejna odsłona największej konferencji poświęconej Pythonowi. Tak dużego wydarzenia nie mogliśmy przegapić – możecie nas zobaczyć na nim w roli partnera platynowego.

Przygotowaliśmy tym razem temat zorientowany na Django i DRF – o tym jak stworzyć potwora opowie Karol, nasz Senior Software Architect.

Jak stworzyć potwora w Django i DRF

Każdy zapewne widział, albo zna z opowiadań taką tragedię w 3 aktach:

  • Mam super pomysł, weźmy na szybko Django, DRF, lecimy z kodem i robimy biznes!
  • (rok później) Eeeej! To działa! Szybko nowe ficzery, inwestorzy czekają!
  • (3 lata później) Ups, tego projektu nie da się dalej rozwijać…

Podczas tej prelekcji zobaczysz jak niektóre rozwiązania popularne w ekosystemie Django+DRF, które początkowo wydają się atrakcyjne i przyspieszają pracę, z czasem stają się koszmarem. Porozmawiamy również o dobrych i złych praktykach programistycznych, które mają wpływ na utrzymanie projektów w perspektywie lat. Do tego garść praktycznych porad co można zrobić zamiast załamania rąk i złożenia wypowiedzenia z takim projektem i nie osiwieć.

Karol Sikora

Kilkanaście lat z programowaniem, od assemblera po języki funkcyjne, z Pythonem zawodowo najdłużej, w szczególności z zainteresowaniem obserwuję zmiany z ostatnich lat związane z możliwościami jakie daje typowanie i programowanie asynchroniczne.

 

Spotkanie z rekrutacją

Podczas konferencji nasz zespół rekruterski będzie na Was czekał w pokoju rekrutacji i na wirtualnym stoisku. Odwiedzić można nas między 9:00 a 17:00. Dziewczyny z rekrutacji opowiedzą chętnie więcej o nas i wypiją z Wami kawę.

Bezpłatna rejestracja i profil Idego

Zapisy na konferencję nadal dostępne:

Zapraszamy również na nasze wirtualne stoisko. Znajdziecie tam więcej informacji o nas i linki do spotkań:

 

Do zobaczenia 17 maja!


Break the infinite recruiting
loop and extend your team

Fully Remote! Permanent, like your in-house team.

I want to know more Button Arrow